♥Red Carpet Forum♥
Dobrodosli na Red Carpet forum..
postavite avatar..
predstavite se..
i uzivajte na 4umu..!Smile))

ako vam nesto nije jasno slobodno pitajte admine...!
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

♥Red Carpet Forum♥
Dobrodosli na Red Carpet forum..
postavite avatar..
predstavite se..
i uzivajte na 4umu..!Smile))

ako vam nesto nije jasno slobodno pitajte admine...!
Admin Team
♥Red Carpet Forum♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
♥Red Carpet Forum♥

Dobrodosli na forum o poznatim licnostima...sve poznate licnosti na jednom mestu.. :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zasto se ne zelite reggovati?

+2
^Vampire girl^
Adriana Lima
6 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Zasto se ne zelite reggovati? - Page 2 Empty Re: Zasto se ne zelite reggovati? Sre Dec 30 2009, 14:45

JA!!!!!!


Gost

llili, vidim da se dosta trudis oko foruma, ali forum propada, cim nema glavne adminice on ce propasti.

27Zasto se ne zelite reggovati? - Page 2 Empty Re: Zasto se ne zelite reggovati? Čet Jan 28 2010, 18:54

mawaswat


Gost

bok nezelim se regovati zato sto nemam vremena posjecivati forum ali ako ipak pozelim dase regovam nemojte se ljutiti sto sam rekla da necu! ovaj forum je super jer ja volim gledat red carpet makar je nekad malo prosto i neprimjereno za djecu ali zelim da kazem da je super! znate da to znaci na nas jezik crveni tepih ili crveni sag??? Very Happy to mi se jako svidja jer ja u svojoj sobi imam CRVENI TEPIH! gooooooooooood stvarno mi je super to gledati al aj nekad je dosadno jer vodi NIKOLINA PISEK oh boze..kuda ovaj svijet ide... pisekicA je odvratna... ajde zelim reci forum je stvarno odlican i neka takav ostane ja vjerujem dace biti puuuno clanova jer SVI VOLE GLEDAT RED CARPET!!! on je gooooooooooood i forum je gooooooooooood vidite da se slaze. a moj post je postttt vidite sve je GOOD! znaci forum vam NECE propasti biti ce GOOD! a smajlici su vam takodjer gooooooooooood eto vidite! SVEEEEEE JE GOOOOOD! evo moram staviti te smajlice predivni su mi i prefora pa ih moram objaviti SVE! izvolte:
malo stariji, malo staromodni, malo dosadni...:
Very Happy Smile Sad Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Neutral Suspect No affraid cheers Sleep scratch lol!
jedan bolji
Like a Star @ heaven
ostali ovi GOOOOOODDDD:
sdgsfg welcy welcome ////cudooooo ....... **** ////// .......xD ...... .... ****/***** .......*****....... bff bff 4ever!!! brawoooooooooo bbbbrrrraaavvvoooo .................... -_____bye_________- .....carrrrr .......rrrrrrrykg :\\\\: kuko jutro ...komp.... postttt gooooooooooood happynewyear happybday srcek you! ilovemyfriends kissssssic necu da te slusam zakljucano!!!! love ~~~~~jovana~~~~~~ ole,ole.... neeeeeeeee,nooooo spam!!!!! OK! yeah ups! peace!!!! oooooooOOOOOOOO plaaaaaaaaaaacko princesssssssss aafrica!!!! gitara!!!!! rebelde!!!!! zzzzzzZ spammmmmmmmmmmmmmmmm cxgsfg rgefg dfadv fbgdfbd fgefg ggb fadfadf sdfsd fgfdg fgeeg fdfdfg dfgdfg fgfsdg trtydfytd ghfghfg fgxfgdfg fgfghjfgh sfgsfg rhetfheth fgdfgsdfg efhefgeg efhehetgh tyjhethrth tytyuryu sfrgsfg gfgfg rttrt gefhrthrt wrgsrwr rtwrg ehetheth yhetyet

28Zasto se ne zelite reggovati? - Page 2 Empty Re: Zasto se ne zelite reggovati? Pet Feb 12 2010, 19:01

llili

llili
Moderator
Moderator

xaxa...bas volis da pises..xD,,,,,hvala na pohvalama...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu